بیشتر آشنا شوید با

خدمات ما

1.

نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

آترو صنعت پروژه‌های مختلف و بزرگی را در زمینه‌های نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در سطح ملی با استفاده از دانش روز دنیا و بهره‌گیری از دانش فنی متخصصان داخلی و بومی سازی بسیاری و از علوم روز دنیا به مرحله اجرا درآورده و به درآمدزایی و ایجاد فضای اشتغال با ثبات رسانده است که از جمله آنها میتوان به پروژه اخیر، یعنی سولفور و مرکاپتان زدایی از میعانات گازی و نفتا و همچنین تولید مازوت امولسیونی اشاره کرد.

آترو صنعت
2.

تصفیه و بهینه سازی پساب

آترو صنعت در زمینه تصفیه و بهینه سازی انواع پسابها اعم از پسابهای اسمز معکوس، پسابهای صنعتی دارای انواع آلاینده‌های سنگین و سبک مانند فلزات سنگین و عناصر سمی و خطرآفرین فعال است و توانسته است با دانش روز و کاهش هزینه‌ها بر این مشکلات محیط زیستی فائق آید.

همچنین با دارا بودن دانش‌های فنی خاص که منحصرا در اختیار این شرکت است توانسه است در زمینه تصفیه پساب آبزیان و اصلاح فرآیند راندمان تولید را افزایش داده و هزینه‌های تولید را کاهش دهد.

آترو صنعت
3.

دانش فنی روز

آترو صنعت در زمینه‌های مختلف کاری که در پیش دارد از دانش فنی روز و بهره گیری از علوم و فنون روز دانشمندان ایران زمین بهره میبرد، این شرکت با امضا تفاهم نامه با دانشگاه آزاد اسلامی مالکیت و تجاری سازی طرح‌های علمی اساتید و دانشجویان این دانشگاه را در دستور کار دارد و از چندین دستاورد نیز در پروژه‌های مختلف ملی بهره برداری کرده است.

آترو صنعت
خدمات ما

پیشرو در صنایع ایران

پیمایش به بالا