ما نمیتوانیم جهت باد را تغییر دهیم اما میتوانیم بادبان هایمان را تنظیم کنیم تا به مقصد برسیم

درباره ی ما

خوش آمدید

درباره ما بیشتر بدانید

امروزه رشد و پیشرفت هر کشور، مرهون صنایع پیشرو با محوریت علم و دانش بوده که قطعا سهم نخبگان و دانشمندان کشور در این مهم بر همگان آشکار است. کشور پهناور جمهوری اسلامی ایران، با دارا بودن غنی ترین منابع معدنی و نفت و گاز، اراضی حاصلخیز و استراتژیک ترین سواحل دریایی جهان از یک سو و برخورداری از نیروهای متخصص و زبده، به راستی شایسته رسیدن به بالاترین مدارج کمال در تمامی حوزه های علمی، صنعتی و فناوری میباشد. بدیهی است که نیل به این هدفهای والا و اعتلای نام مقدس ایران عزیز، تلاشهای هدفمند و همه جانبه ای را با همت انسانهای فرهیخته و نیک اندیش این آب و خاک میطلبد. شرکت آتروصنعت افتخار آنرا دارد که با استعانت از درگاه ایزد متعال و با همکاری و بهره مندی از برترین دانشمندان کشور که با شکرانه الهی، همگی از فرزندان برومند همین آب و خاک هستند و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری جهان، در راستای قطع وابستگی به بیگانه، جلوگیری از خروج ارز از کشور و اشتغالزایی و افزایش سرانه درآمد ملی تمام توان خود را بکار گیرد.

شرکت آترو صنعت در سال 1371 تاسیس گردید. حوزه فعالیت‌های این شرکت بسیار گسترده است که میتوان از صادرات فرش دستباف به اروپا و آمریکا، تولید قطعات یخچال‎های خانگی و اجاق گاز، صنعت سولفورزدایی از نفت و مشتقات نفتی و مرکاپتان زدایی از میعانات گاز، تصفیه آب و پساب صنعتی، شیمیایی، کاغذ و کارتن سازی و شهری، راه و جاده سازی با فناوری RBC81 ، ساخت غشای نانوسرامیک در ابعاد نانو برای تصفیه آب خانگی و صنعتی، منسوجات ضد تشعشع در تصویربرداریهای پزشکی ، تولید و توزیع بیسیم‌های دوربرد بین استانی با مجوز رسمی قابل استفاده در پتروشیمی‌ها، هواپیمایی‌ها، کارخانجات صنعتی و … و فناوری‌های نو و دیگر موارد نام برد. این شرکت هم اکنون با نهادهای ملی و دانشگاهی کشور همچون دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز تحقیقات فمنتو شیراز، شرکت مجذوب سازه آریا، شرکت نانو ماد پارس، شرکت نانوسراج، شرکت ایلیا آتروماد خاورمیانه(یامکو) ، شرکت دانش پژوهان صنعت نانو، شرکت بحر انرژی، موسسه حمایت از فناوران ایرانیان، امیدان صنعت ارتباط نظارت رهنما، شرکت نانوتکفام و غیره قراردادهای بزرگ همکاری در صنایع مختلف دارد. تمامی پرسنل این شرکت نیز در سطوح عالی و تحصیلات و تجارب بالا هستند.

آترو صنعت
آترو صنعت

استفاده از دانش فنی به روز و داخلی دانشمندان ایرانی

آترو صنعت با امضای قرارداد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است چندین پروژه که فقط در سطح پایلوت و آزمایشگاهی بوده اند را به صنعت متصل کند و از آنها جهت برطرف کردن مشکلات بخشی از صنایع مختلف ملی کشور بهره ببرد و همچنین موجب ایجاد انگیزه روزافزون دانشمندان جهت ادامه مسیر و ساخت و طراحی دانش های فنی و بومی جدید گردد.

همچنین تواهم نامه‌ها و قراردادهای همکاری با دانشگاه آزاد شیراز(مرکز تحقیقات فمنتو) و شرکت های نانومادپارس، مجذوب سازه آریا، نانوسراج، ایلیا آتروماد خاورمیانه(یامکو) و دانش پژوهان صنعت نانو و ..  به امضا رسانده است.

0 +
خدمات انجام شده
0 +
رضایت مشتریان
0 +
تعداد محصولات
0 +
پروژه‌های در دست اقدام
پیمایش به بالا